Facebook
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Blog

Sylwester rodzinny w górach krok po kroku

16 grudnia, 2020 BLOG

Sylwestrowa impreza w górach? Brzmi jak przepis na wspaniałą zabawę w pięknych okolicznościach przyrody! Sprawdź, jak zaplanować Sylwestra idealnego w rodzinnym gronie, wybierając się w polskie góry.

Co robić z dzieckiem w górach podczas Świąt Bożego Narodzenia?

9 grudnia, 2020 BLOG

Wybierasz się w Święta w góry w towarzystwie najmłodszych? Bez obaw – jeśli dobrze zaplanujesz wyjazd, z pewnością będziesz wspominać go przez wiele kolejnych lat. Sprawdź jakie atrakcje uwzględnić w kalendarzu!

Gdzie spędzić Święta Bożego Narodzenia w górach z dziećmi

2 grudnia, 2020 BLOG

Marzą Ci się święta w górach w gronie rodzinnym? W naszym krótkim poradniku znajdziesz sugestie, gdzie warto wybrać się z dziećmi. Moc atrakcji zarówno dla dzieciaków, jak i rodziców gwarantowana!

5 korzyści ze spędzania świąt w górach

25 listopada, 2020 BLOG

Uwielbiasz święta, ale już przygotowania do nich – niekoniecznie? A co, gdyby tak zdecydować się na spędzenie ich w górach? Podpowiadamy, na co możesz liczyć, wybierając takie rozwiązanie. Korzyści jest całkiem sporo!

5 atrakcji podczas świąt w Białym Dunajcu – kulig, termy i wiele innych!

18 listopada, 2020 BLOG

Jeśli zdecydujesz się na spędzenie Świąt Bożego Narodzenia w Białym Dunajcu, z pewnością nie musisz obawiać się nudy. To kurort, który ma sporo do zaoferowania osobom w każdym wieku, a także rodzinom z dziećmi. 

Święta Bożego Narodzenia – dlaczego warto spędzić je w górach?

11 listopada, 2020 BLOG

Święta to wspaniały czas, który warto spędzić w gronie bliskich osób. Samo miejsce również nie jest jednak bez znaczenia. Czy myślałeś już o tym, by spędzić je w górach? Podpowiadamy, dlaczego warto się na to zdecydować.

Kolacja wigilijna w Białym Dunajcu – jak ją zorganizować?

4 listopada, 2020 BLOG

Organizacja kolacji wigilijnej w domu to zadanie, które wymaga dużej mobilizacji i sporej ilości planowania. A jak przygotować się do niej, jeśli wybierzesz zorganizowanie świąt poza domem, w górach? W takim wypadku pracy jest znacznie mniej, a przyjemności – więcej!

Święta Bożego Narodzenia w Górach

11 października, 2020 BLOG, Święta Bożego Narodzenia w Górach

Sprawdź nasze trzy propozycje na wyjazd rodzinny podczas na święta w górach 2020! Biały Dunajec, to niewielka miejscowość zaledwie 7 kilometrów od Zakopanego! Sprawdź naszą ofertę wyjazdu na Boże Narodzenie w Górach w tej urokliwej okolicy i skorzystaj z niej z całą swoją rodziną! Poronin już prawie Zakopane! Jest to są sąsiednia miejscowość dla Białego Dunajca […]